Почетна страница > Коментари
КОМЕНТАРИ
год.
Сви коментари
......
Агресија екстремних бх муслимана нема границе ни мере. После агресије на СФРЈ екстремни бх муслимани настављају даље. Зато, раздруживање Републике Српске и ФБиХ, односно издвајање Републике Српске из наметнуте БиХ, једини је начин да се обезбеди мир на простору Балкана.
(Стеван, 13.01.2011. 10:11:14) [10430]
(Стеван, 13.01.2011. 10:11:14) [10430]
Полиција има IP
(Администратор, 13.01.2011. 15:22:25) [10434]
(Администратор, 13.01.2011. 15:22:25) [10434]
Администратор је 10. пута гори,
зашто на нормалним порталима нема овог.
Он даје значај , екстремни националиста попут Дане Чанковића, који не би био газда у Бањалуци сигурно да није било Радована, а честити Срби своју вјеру и патриотизам носе у себи.
(Срђан, 13.01.2011. 18:57:22) [10438]
зашто на нормалним порталима нема овог.
Он даје значај , екстремни националиста попут Дане Чанковића, који не би био газда у Бањалуци сигурно да није било Радована, а честити Срби своју вјеру и патриотизам носе у себи.
(Срђан, 13.01.2011. 18:57:22) [10438]
Ваљда је свима познато да су 1992.године рат почели исламски екстремисти тако што су формирали једноверске, једнонационалне и једнопартијске ПАРАВОЈНЕ формације (дакле: ФАШИСТИЧКЕ војне формације) у сврху АГРЕСИЈЕ НА СФРЈ И СРПСКИ НАРОД!
Честити Муслимани (Бошњаци) су увучени у рат од стране ових ЗЛИКОВАЦА, а страдања су била општа и страшна, као и у сваком другом ГРАЂАНСКОМ РАТУ.
То су чињенице, одатле све почиње.
(Стеван, 13.01.2011. 20:07:16) [10442]
Честити Муслимани (Бошњаци) су увучени у рат од стране ових ЗЛИКОВАЦА, а страдања су била општа и страшна, као и у сваком другом ГРАЂАНСКОМ РАТУ.
То су чињенице, одатле све почиње.
(Стеван, 13.01.2011. 20:07:16) [10442]
Лају пси на Републику Српску, бале и пена им цури низ губицу!
Администраторе, обриши псе, да не узнемиравају грађане Републике Српске. Или ми укажи на муслимански сајт где је могућ коментар без брисања.
Многима је тешка чињеница да су исламски екстремисти почели рат у СР БиХ 1992.године. Тада су формиране фашистичке организације као што су "Зелене беретке" и "Патриотска лига". Банда убица.
Да ли неко зна БРОЈ колико је тих ФАШИСТА, под командом АЛИЈЕ ИЗЕТБЕГОВИЋА, било пред почетак рата?
(Стеван, 17.01.2011. 07:37:45) [10465]
Администраторе, обриши псе, да не узнемиравају грађане Републике Српске. Или ми укажи на муслимански сајт где је могућ коментар без брисања.
Многима је тешка чињеница да су исламски екстремисти почели рат у СР БиХ 1992.године. Тада су формиране фашистичке организације као што су "Зелене беретке" и "Патриотска лига". Банда убица.
Да ли неко зна БРОЈ колико је тих ФАШИСТА, под командом АЛИЈЕ ИЗЕТБЕГОВИЋА, било пред почетак рата?
(Стеван, 17.01.2011. 07:37:45) [10465]
meni nije jasno šta ovi obrezanci pokušavaju??? mene oni ni najmanje ne zanimaju,nit idem po njihovim internet stranama,niti idem po pederaciji be&ha,nit me zanimaju njihove novine,tv-i, nit me zanimaju oni kao ljudi,prijatelji,bilo kakve veze sa njima... Tako da mi stvarno nije jasno kako ne razumeju da ih ne primamo u svoje društvo kao što ih ustvari niko ne voli,ni hrvati,pa evo i u Sudanu se katolici odvajaju od obrezanaca,niko neće sa njima da živi.
(jova, 18.01.2011. 14:37:55) [10475]
(jova, 18.01.2011. 14:37:55) [10475]
Администраторе требао бих реаговати ови текстови немају везе са темом!
(Милош, 20.01.2011. 10:06:48) [10492]
(Милош, 20.01.2011. 10:06:48) [10492]
Сви коментари и поруке објављени на wеb порталу су приватно мишљење аутора и коментатора и не представљају ставове власника wеb портала, његове администрације и редакције mojeNovosti.com
Детаљније о условима коришћења
Препоручујемо да се региструјете за унос коментара >>
Детаљније о условима коришћења
Препоручујемо да се региструјете за унос коментара >>
Сви коментари












