Почетна страница > Коментари

КОМЕНТАРИ

год.
......

Жељко Комшић је легитимни представник бошњачког народа и ту чињеницу треба уважавати.


(Стеван, 14.01.2011. 19:53:41) [10451]
СЛОВО ДЕЈТОНА је "СВЕТО СЛОВО"! Јер, ДЕЈТОН је "СВЕТА КЊИГА"!

Сваку недоумицу треба решавати по СЛОВУ ДЕЈТОНА!

Сви смо радосни што је тако, и Бошњаци, и Срби, и Хрвати.

Жељко Комшић је изабран гласовима Бошњака, али по слову Дејтона. Према томе, све је у реду!

Љубав Жељка Комшића према БиХ је складу са СЛОВОМ ДЕЈТОНА, баш као што је љубав Милорада Додика према Републици Српској у складу са СЛОВОМ ДЕЈТОНА.

Дакле, СВИ се слажемо да је СЛОВО ДЕЈТОНА суштина свих односа у Босни и Херцеговини.



(Стеван, 15.01.2011. 15:27:45) [10456]



Сви коментари и поруке објављени на wеb порталу су приватно мишљење аутора и коментатора и не представљају ставове власника wеb портала, његове администрације и редакције mojeNovosti.com
Детаљније о условима коришћења
Препоручујемо да се региструјете за унос коментара >>

Оставите Ваш коментр

:) :D ;) B-) :P :-o :( x-(


Сви коментари

BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА