Почетна страница > Коментари
КОМЕНТАРИ
год.
Сви коментари
......
Жељко Комшић је легитимни представник бошњачког народа и ту чињеницу треба уважавати.
(Стеван, 14.01.2011. 19:53:41) [10451]
(Стеван, 14.01.2011. 19:53:41) [10451]
СЛОВО ДЕЈТОНА је "СВЕТО СЛОВО"! Јер, ДЕЈТОН је "СВЕТА КЊИГА"!
Сваку недоумицу треба решавати по СЛОВУ ДЕЈТОНА!
Сви смо радосни што је тако, и Бошњаци, и Срби, и Хрвати.
Жељко Комшић је изабран гласовима Бошњака, али по слову Дејтона. Према томе, све је у реду!
Љубав Жељка Комшића према БиХ је складу са СЛОВОМ ДЕЈТОНА, баш као што је љубав Милорада Додика према Републици Српској у складу са СЛОВОМ ДЕЈТОНА.
Дакле, СВИ се слажемо да је СЛОВО ДЕЈТОНА суштина свих односа у Босни и Херцеговини.
(Стеван, 15.01.2011. 15:27:45) [10456]
Сваку недоумицу треба решавати по СЛОВУ ДЕЈТОНА!
Сви смо радосни што је тако, и Бошњаци, и Срби, и Хрвати.
Жељко Комшић је изабран гласовима Бошњака, али по слову Дејтона. Према томе, све је у реду!
Љубав Жељка Комшића према БиХ је складу са СЛОВОМ ДЕЈТОНА, баш као што је љубав Милорада Додика према Републици Српској у складу са СЛОВОМ ДЕЈТОНА.
Дакле, СВИ се слажемо да је СЛОВО ДЕЈТОНА суштина свих односа у Босни и Херцеговини.
(Стеван, 15.01.2011. 15:27:45) [10456]
Сви коментари и поруке објављени на wеb порталу су приватно мишљење аутора и коментатора и не представљају ставове власника wеb портала, његове администрације и редакције mojeNovosti.com
Детаљније о условима коришћења
Препоручујемо да се региструјете за унос коментара >>
Детаљније о условима коришћења
Препоручујемо да се региструјете за унос коментара >>
Сви коментари












