Почетна страница > Коментари

КОМЕНТАРИ

год.
......

Nešto mi nije jasno pa ako ima neko ko bolje razume molim da se javi(samo ne neki kreten kao ale ,sale i sl.,takvima treba brnjicu staviti).
Ako ameri imaju te raket,ako će ih naštancati za 5-10 godina što bi im recimo bilo dovoljno za rat,ako bi njima i mogli gađati nuklearna postrojenja u rusiji ili rušiti ih u zraku,ne bi li to značilo uništenje života na Zemlji u totalu? Čak i da su ruske rakete trenutno inferiorne američkim i ne mogu ih rušiti,ne vidim kako se SAD nameravaju zaštititi od radijacije s obzirom da Rusija ima nekoliko hiljada nuklearnih bojevih glava???
Ne govorim da ne treba tehnološki da razvijaju sisteme odbrane,ali čini mi se da je mogućnost za rat sa Rusijom mala.
( Moskva, 28.01.2011. 19:00:34) [10567]



Сви коментари и поруке објављени на wеb порталу су приватно мишљење аутора и коментатора и не представљају ставове власника wеb портала, његове администрације и редакције mojeNovosti.com
Детаљније о условима коришћења
Препоручујемо да се региструјете за унос коментара >>

Оставите Ваш коментр

:) :D ;) B-) :P :-o :( x-(


Сви коментари

BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА