Почетна страница > Коментари
КОМЕНТАРИ
год.
Сви коментари
......
počeli crvati da grizu i ujedaju,dosta im suživota i komšiluka sa "hrvackim cvećem":-)))
(antialah, 03.02.2011. 16:38:43) [10633]
(antialah, 03.02.2011. 16:38:43) [10633]
"sale",odkad si ti to merodavan da ocenjuješ ko je budala a ko intelektualac???
Koje je tvoje obrazovanje???
Odkud ti pravo smatrati sebe demokratom a pritom crvatima ne priznaješ demokratsko pravo da se odcepe od vas muslimana dok isto vreme zastupaš takvo "pravo" kod svojih muslića u Srbiji iako nisu konstitutivan narod???
(antialah, 04.02.2011. 16:32:31) [10637]
Koje je tvoje obrazovanje???
Odkud ti pravo smatrati sebe demokratom a pritom crvatima ne priznaješ demokratsko pravo da se odcepe od vas muslimana dok isto vreme zastupaš takvo "pravo" kod svojih muslića u Srbiji iako nisu konstitutivan narod???
(antialah, 04.02.2011. 16:32:31) [10637]
daj "ale",dosadan si bre,ko zubobolja si,nije ni čudo da te se briše.Ima portala za jarane kolko voliš,čak nekih i na "bošnjačkom" jeziku pa što ne ideš po njima tandrkati po politici a usput ćeš naučiti svoj jezik,ovako izgleda da više voliš biti sa Srbima u društvu nego sa svojima.
(antialah, 04.02.2011. 16:46:30) [10638]
(antialah, 04.02.2011. 16:46:30) [10638]
ale, знаш сам да смо у више наврата молили да се дијалог води без увреда, псовки, погрдних назива супротне стране... Ово се не односи само на Вас.
(Администратор, 04.02.2011. 17:15:53) [10640]
(Администратор, 04.02.2011. 17:15:53) [10640]
poštovani dr. "ale",a šta vam je to "akšam šule"? Ne bih rekao da se radi o "bošnjačkom" jeziku a bogami ni o turskom;dakle,o kakvom se to jeziku radi i da li bi mogao da tim "jezikom" napišeš nešto malo duže od te 2 reči koje si verovatno naučio pre 3-4 dana? Da li bi mogao i da nam ovde pišeš komentare tim "jezikom",bio bi nam još zanimljiviji nego do sada:-)))
A za bezbožnike,pa,pogledaj po muslimanskim zemljama šta se upravo ovih dana dešava,ili je tebi terorizam i građanski ratovi u ime tog tvog boga?
(antialah, 04.02.2011. 17:30:20) [10641]
A za bezbožnike,pa,pogledaj po muslimanskim zemljama šta se upravo ovih dana dešava,ili je tebi terorizam i građanski ratovi u ime tog tvog boga?
(antialah, 04.02.2011. 17:30:20) [10641]
Сви коментари и поруке објављени на wеb порталу су приватно мишљење аутора и коментатора и не представљају ставове власника wеb портала, његове администрације и редакције mojeNovosti.com
Детаљније о условима коришћења
Препоручујемо да се региструјете за унос коментара >>
Детаљније о условима коришћења
Препоручујемо да се региструјете за унос коментара >>
Сви коментари












