Почетна страница > Коментари

КОМЕНТАРИ

год.
......

Dobar tekst Enovosti,međutim,"austrougarski car Inzko" ima toliko debeo obraz da bi reči,argumenti ili pojam pravednosti i princip jednakih pravila za sve,išta za njega i one koje on predstavlja značili.

Ako žele rat,dobiće ga,nije ovo više ni 95.,ni 99.godina, a ni 1914.Neka se seti kako su prošli njegovi austrijanci te godine,moglo bi i tom "gospodinu" isto da se desi vrlo lako bez obzira na to što misli da ih NATO štiti.
(antialah, 29.04.2011. 16:00:44) [11030]
one shot,good kill,
and 2 square metres of our land,
for that german motherfucking shit,
just like it used to be before.

(Gavrilo Princip, 29.04.2011. 16:18:08) [11032]
До године у слободној СРБСКОЈ!
(Милош, 29.04.2011. 21:22:09) [11036]



Сви коментари и поруке објављени на wеb порталу су приватно мишљење аутора и коментатора и не представљају ставове власника wеb портала, његове администрације и редакције mojeNovosti.com
Детаљније о условима коришћења
Препоручујемо да се региструјете за унос коментара >>

Оставите Ваш коментр

:) :D ;) B-) :P :-o :( x-(


Сви коментари

BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА