Почетна страница > Коментари

КОМЕНТАРИ

год.
......

Газ - газела и остали модели ових возила су изузетно добри, издржљиви, лепог су дизајна, модерни. Међутим има једна мана која одвраћа људе да купују ова возила а то је одржавање јер је изузетно скупо. Имао сам ''срећу'' да поправљам мотор штајеров (због моје непажње) и запрепастио сам се кад сам сазнао да један клип са карикама код нас кошта нешта мање од 25000 дин. А за мерцедеса те класе оргинал клипови - 4 коштају мање од 20000 дин.Трговци тим деловима праве огрому штету фирми - фабрици Газа а и власницима возила. Замолио бих ако ко зна адресу фабрике у Русији да ми пошаље адресу да се жалим на монопол појединих трговаца.
(није важно, 15.03.2010. 09:20:02) [7785]
Probaj na www.gaz.ru .
(a, 15.03.2010. 17:54:36) [7786]



Сви коментари и поруке објављени на wеb порталу су приватно мишљење аутора и коментатора и не представљају ставове власника wеb портала, његове администрације и редакције mojeNovosti.com
Детаљније о условима коришћења
Препоручујемо да се региструјете за унос коментара >>

Оставите Ваш коментр

:) :D ;) B-) :P :-o :( x-(


Сви коментари

BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА