Почетна страница > Коментари
КОМЕНТАРИ
год.
Сви коментари
......
Ова жена није нормална!Она прича као да су њеног сина убили скинхедси зато што је Ром!
Зоран Ђинђић је отјеловљење сотоне!
Један је Звјездан Јовановић,српски херој!!!
С вјером у Бога за Краља и Отаџбину!!!
Србија је вјечна док су јој дјеца вјерна!!!
(фра Грго Мартић, 29.01.2009. 16:15:44) [3880]
Зоран Ђинђић је отјеловљење сотоне!
Један је Звјездан Јовановић,српски херој!!!
С вјером у Бога за Краља и Отаџбину!!!
Србија је вјечна док су јој дјеца вјерна!!!
(фра Грго Мартић, 29.01.2009. 16:15:44) [3880]
Fra Grgo,ipak si ti povelik komad budale,ko je po tebi dobar da vodi državu Srbiju?Pokojni Zoka je pred kraj života prerastao u ozbiljnog patriotu i čovjeka s kojim je pred Srbijom bila svijetla budućnost.Mnogi mediji su pisali da je upravo zbog zalaganja za dobrobit i modernizaciju(čitaj dekomunizaciju) Srbije i ubijen uz punu podršku stranih obavj. službi.Ne znam kome polupismeni mafijaški potrčko može biti heroj.
(patriota, 29.01.2009. 17:04:20) [3881]
(patriota, 29.01.2009. 17:04:20) [3881]
Ти си говнар,немој се петљати у оно што ти никада нећеш разумјети!!!
(фра Грго Мартић, 29.01.2009. 18:04:04) [3882]
(фра Грго Мартић, 29.01.2009. 18:04:04) [3882]
Ovaj Grgun je počeo da se gubi u prostoru i vremenu.Juče mi je prigovorio da sam sledbenik komunjarskog razmišljanja a on sam je izgubio smisao za bilo koji.Srbija je bila zahuktana lokomotiva koja se gradila na demokratskim vrijednostima,takva je očigledno nekome zasmetala i iz vana i iznutra.
Sve i da je pokojni Đinđić ono za što ga predstavlja bio je SRBIN i predsjednik njene vlade.
Zar te nije u tom trenutku bila sramota što je udario SRBIN na SRBINA.Blatiti Đinđića i veličati njegovog potencijalnog ubicu je za svaku osudu a radovati se tome mogao je samo psihopata i idiot.Kamo sreće da je bila izbjegnuta ova tregedija danas bi naša Srbija bila pred vratima EU i to cjelovita ovako je okrnjena i nažalost gotovo pred vratima pakla sa licimjerima na vlasti.
Žalosno je i ovo komešanje između nas ali neke stvari treba reći osobama koji sebi daju za pravo da vedre i oblače bez obzira dali imaju pravo na to.
Budi pravi patriota za šta se i predstavljaš i izbaci iz sebe nadmenost i licimjerstvo koje te ograničava.Budimo respektabilni prema svojim jer pada u oči da nisi sa drugim komunicirao na takvo niskom nivou.
Grgune odmori malo i isključi se bar kad su u pitanju SRBI jer ovi balijaći samo čekaju takav splet događaja da bi se popravili i oporavili od Dodikalizacije.Više puta sam isticao i nije mi teško - i najgori SRBIN je bolji od njihovog najboljeg.
Ovo nije ništa lično i nadam se da ovakvih vidova razgovora više neće biti između nas !!!
(srbo, 29.01.2009. 19:56:33) [3884]
Sve i da je pokojni Đinđić ono za što ga predstavlja bio je SRBIN i predsjednik njene vlade.
Zar te nije u tom trenutku bila sramota što je udario SRBIN na SRBINA.Blatiti Đinđića i veličati njegovog potencijalnog ubicu je za svaku osudu a radovati se tome mogao je samo psihopata i idiot.Kamo sreće da je bila izbjegnuta ova tregedija danas bi naša Srbija bila pred vratima EU i to cjelovita ovako je okrnjena i nažalost gotovo pred vratima pakla sa licimjerima na vlasti.
Žalosno je i ovo komešanje između nas ali neke stvari treba reći osobama koji sebi daju za pravo da vedre i oblače bez obzira dali imaju pravo na to.
Budi pravi patriota za šta se i predstavljaš i izbaci iz sebe nadmenost i licimjerstvo koje te ograničava.Budimo respektabilni prema svojim jer pada u oči da nisi sa drugim komunicirao na takvo niskom nivou.
Grgune odmori malo i isključi se bar kad su u pitanju SRBI jer ovi balijaći samo čekaju takav splet događaja da bi se popravili i oporavili od Dodikalizacije.Više puta sam isticao i nije mi teško - i najgori SRBIN je bolji od njihovog najboljeg.
Ovo nije ništa lično i nadam se da ovakvih vidova razgovora više neće biti između nas !!!
(srbo, 29.01.2009. 19:56:33) [3884]
Србо,сарајлија очигледно слабо прати домаћу кинематографију а ти вицеве!О кавој ти локомотиви пишеш,да ли си ти чуо виц кад су се у купеу возили Тито,Слоба и Ђинђић?
Стане воз први пут нема пруге,изађе Тито и каже ајмо омладино изградите пругу радном акцијом!Оно је направе и воз крена даље.Стане други пут нема пруге изађе Слоба и каже Мркоњићу скидај пругу куд смо прошли и стављај гдје фали Србија мора ићи напријед,и воз опет крене.Стане трећи пут, дошао ред на Ђинђића!Изашао гледа нема пруге,зовне ове из Отпора и каже им љуљај те вагон да ми који смо унутра мислимо да се крећемо напријед!!
Очигледно и ти размишљаш на такав начин.Шпијунско БНД псето да унаприједи Србију,теби очигледно није добро!Ја не комуницирам на ниском нивоу,то остави за сточне пијаце!
С вјером у Бога за Краља и Отаџбину!
(фра Грго Мартић, 29.01.2009. 22:41:01) [3887]
Стане воз први пут нема пруге,изађе Тито и каже ајмо омладино изградите пругу радном акцијом!Оно је направе и воз крена даље.Стане други пут нема пруге изађе Слоба и каже Мркоњићу скидај пругу куд смо прошли и стављај гдје фали Србија мора ићи напријед,и воз опет крене.Стане трећи пут, дошао ред на Ђинђића!Изашао гледа нема пруге,зовне ове из Отпора и каже им љуљај те вагон да ми који смо унутра мислимо да се крећемо напријед!!
Очигледно и ти размишљаш на такав начин.Шпијунско БНД псето да унаприједи Србију,теби очигледно није добро!Ја не комуницирам на ниском нивоу,то остави за сточне пијаце!
С вјером у Бога за Краља и Отаџбину!
(фра Грго Мартић, 29.01.2009. 22:41:01) [3887]
Сви коментари и поруке објављени на wеb порталу су приватно мишљење аутора и коментатора и не представљају ставове власника wеb портала, његове администрације и редакције mojeNovosti.com
Детаљније о условима коришћења
Препоручујемо да се региструјете за унос коментара >>
Детаљније о условима коришћења
Препоручујемо да се региструјете за унос коментара >>
Сви коментари












