U Mačvanskom Prnjavoru postavljen je Vučićev bilbord na kome piše : Ako mislimo kao Vučić Srbija će biti spašena! Mnogi se pitaju da li je ovaj bilbord plaćen novcem otetim penzionera smanjenjem penzija ? Obožavaoci lika i dela Aleksandra Vučića koalicionog partnera Vuka Draškovića veleizdajnika i stranog plaćenika , kome je mesto u Hagu pokazali su se kao neodgovorni, jer nisu videli ili jesu, da je iznad bilborda -struja!. Kao da poručuju : - Čik me skini ako smeš , a i visoko je ako patriota poželi da na njemu ispiše grafit ili da ga gađa mućkovima . Prkosi Vučić Mačvanima i poručuje pogledom : - Ko pokuša da me skine s vlasti , pardon sa bilborda , ubiće ga struja . Tako da meštani Mačvanskog Prnjavora koji se nalazi na pola puta Šabac - Loznica mogu da pomisle da će se tu graditi trafo stanica na kojoj će pisati : Opasno po život Srbije !Tako da će mnogi imati sreće ukoliko je buduća trafo- stanica bez struje , te neće doživeti strujni udar , jer imaju dobro uzemljenje . Mogu i da pomisle kako se posle pederbala ne isplati hvatati u strujno kolo sa njima, da ih ne pobije struja ! A oni koji se u struju ne razumeju likuju ! Vučić je čovek Vuka Draškovića veleizdajnika , koji već odavno stavlja zubnu protezu u čašu sa vodom i biološki mu je otkucao sat , te je jednom nogom u grobu a i liči na ilovaču , kao i njegova Danica starica od 73 . godine . A ne tako davno u Mačvanskom Prnjavoru godinama je visio bilbord i Draškovića , njegov maniti pogled , gledao je godinama sa zgrade Mesne Zajednice i Doma Kulture , koje su njegovi članovi SPO , a Prnjavor je inače mesto gde je jedno od glavnih sastajališta SPO-vaca , oteli od naroda. Članovi Srbskog Pokreta Obnove , su prevarama, falsifikatima , lažnim diplomama , raznoraznim ucenama od meštana preoteli i ukrali na nezakonit način zgradu Mesne Zajednice i privatizovali je , iako se stariji žitelji Prnjavora i starosedeoci sećaju da je ta zgrada izgrađena samodoprinosima, odnosno ko nije imao pomogne izgradnju u novcu , morao je da odrađuje nadnicama izgradnju iste . O ovoj otimačini pismenim putem obavestila sam i Upravu Kriminalističke Policije , jer zakon mora da postoji za one koji su prisvojili narodnu, odnosno državnu imovinu . Dom Kulture je uzurpiran od strane nestručnih ljudi, pripadnika SPO , koji bukvalno zabranjuju da se tu održavaju kulturni programi. Ucenjuju i brane kulturne aktivnosti , čak i prete . I tamo su glavni Draškovićevi ljudi , neko dobio nezakonito posao, neko krao, neko dobio volove i krave . U savetu Mesne zajednice Prnjavor najviše ima homoseksualaca , potom ubica, ima ih sa robijaškim stažom te je razumljivo , što ovi homoseksualci , lopovi i probisveti koji su ukrali narodnu imovinu , jer su ceo vek krali od naroda ko i Drašković njihova ikona . Dakle razumljivo je što su postavili Vučićev bilbord odmah ispod struje . To je nova ikona Mačvana , odnosno pederguza koji podržavaju Vučića , a Aleksandar je njima pokazao svoju naklonost jer je održao pederbal što ovi kriminalci iz Mesne Zajednice vole, jer su i oni istopolaši, odnosno samo se radi o preletačima iz SPO u SNS . Naprednjaci i nazadnjaci . A to što narod nema leba da jede , briga one što su postavili bilbord . Srećom i Drašković je tu godinama visio , pa je izvisio . Još samo da iz Uprave Kriminalističke policije ispitaju odakle Mačvanskim članovima SPO tolika imovina i ko je i na koji način prisvojio Zgradu Mesne Zajednice . A putnicima namernicima upozorenje , nemojte da vam se diže kosa na glavi , nije nikakva utvara , to je Vučić ! A dal ga finansira narko - mafija ko Draškovića koji je po svedočenju dr. Branke Jekić često boravio na psihijatriji , e to je druga stvar . Šef Draškovićevog obezbeđenja je Nele Suvajdžić narko - diler iz Šapca . Te su obožavaoci lika i dela Vuka Draškovića , mogli da pevaju i : -celo selo šmrče belo ! A pri tom silovali Srbkinje , pljačkali novinare , pretili smrću , zaplašivali , iživljavali se nad onima koji nisu članovi SPO , dobili su svoju novu ikonu - Vučića !. Koji je najavio oštru borbu protiv kriminala , korupcije , nepotizma, zloupotrebe službenog položaja . A pošto je sa Draškovićem u koaliciji , kako će ?! Vrana vrani oči ne vadi . Bilbord Vučićev , posle pederbala , može samo homoseksualcima da bude ikona . A gladnima i žednima , bosima i golima , onima koji nemaju da kupe ni hleb, ni lek ko jebe mater. Bitno je da je starac Drašković koji je Vučiću savetnik i njegova starica Danica od 73. godine, uvek imaju za plastične operacije lica . Treba se podmladiti . A i Danica stalno zove , proverava i raspituje se , a o kome znaju oni koji treba da znaju , ko to iz Prnjavora ovoj starici iz Crne Gore od 73 . god . , koja nosi perike raportira i podnosi izveštaje. Imalo se , kralo se ! A Vučić im dođe kao sveža krv. Dok za Draškovićem jauče limeni sanduk iz Haga , dokoni meštani gledaju u Vučićev bilbord i nadaju se spasenju ! Isti onaj bilbord koji će već sutra golubovi da pokake , jer baš na te žice sleću . I kako neko reče , ovo vodi u totalitarizam i vređa inteligenciju nacije . I može samo da se sviđa Rami ili pederima ! Ako nastavi sa ovakvom politikom , opet mu javno poručujem : - Put pod noge pa u Albaniju !