Početna stranica > Novosti

Otvore "Sinema siti"

06.06.2010. god.

Čuvena holivudska glumica i pjevačica Džulijeta Luis otvorila je sinoć u Novom Sadu Internacionalni festival filma i medija "Sinema siti", koji će trajati do subote, 12. juna.

     Holivudska diva otvorila je "Sinema siti" u kinu Katoličke porte, najavivši da će u Novom Sadu na dvadesetak lokacija tokom trajanja festivala biti prikazano 120 filmova u tri takmičarske i 11 revijalnih sekcija.

     Na festivalu će biti prikazano čak 30 filmskih premijera, među kojima su i filmovi iz srpske produkcije poput "Plavog voza", "Žene sa slomljenim nosom", "Motel Nana" i "Neke druge priče".



  • Izvor
  • SRNA
  • Povezane teme


Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost

NOVOSTI IZ RUBRIKE


Ostale novosti iz rubrike »
BTGport.net - u1
Pružite zaposlenima vrhunsku ishranu uz Ordera - Topli obrok

SLIKA SEDMICE

WEB SHOP
WebMaster

DjEVOJKA DANA