Почетна страница > Новости
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »
Отворе "Синема сити"
06.06.2010. год.
Чувена холивудска глумица и пјевачица Џулијета Луис отворила је синоћ у Новом Саду Интернационални фестивал филма и медија "Синема сити", који ће трајати до суботе, 12. јуна.
Холивудска дива отворила је "Синема сити" у кину Католичке порте, најавивши да ће у Новом Саду на двадесетак локација током трајања фестивала бити приказано 120 филмова у три такмичарске и 11 ревијалних секција.
На фестивалу ће бити приказано чак 30 филмских премијера, међу којима су и филмови из српске продукције попут "Плавог воза", "Жене са сломљеним носом", "Мотел Нана" и "Неке друге приче".
- Извор
- СРНА
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »









