Почетна страница > Новости

Отворе "Синема сити"

06.06.2010. год.

Чувена холивудска глумица и пјевачица Џулијета Луис отворила је синоћ у Новом Саду Интернационални фестивал филма и медија "Синема сити", који ће трајати до суботе, 12. јуна.

     Холивудска дива отворила је "Синема сити" у кину Католичке порте, најавивши да ће у Новом Саду на двадесетак локација током трајања фестивала бити приказано 120 филмова у три такмичарске и 11 ревијалних секција.

     На фестивалу ће бити приказано чак 30 филмских премијера, међу којима су и филмови из српске продукције попут "Плавог воза", "Жене са сломљеним носом", "Мотел Нана" и "Неке друге приче".



  • Извор
  • СРНА
  • Повезане теме


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА