Početna stranica > Novosti

SDS krivi SBiH zbog neuspjeha reforme policije i pokreće kampanju za ostanak simbola RS-a

SDS krivi SBiH zbog neuspjeha reforme policije i pokreće kampanju za ostanak simbola RS-a
13.09.2007. god.

Politika Član Glavnog odbora Srpske demokratske stranke (SDS) Ognjen Tadić optužio je danas predstavnike Stranke za BiH da im "nije stalo do reforme policijskih struktura u BiH niti do ulaska BiH u europske intgracije".

Tadić je na press konferenciji kazao da u jučerašnjim razgovorima o reformi policije, održanim u OHR-u, nije postignut nikakav rezultat, jer je stav SBiH da treba ukinuti policiju RS-a, što nitko od predstavnika iz RS-a ne može da prihvati.

Rečeno je i da SDS pokreće kampanju prikupljanja potpisa građana RS-a u znak podrške grbu i himni RS-a.

Prikupljanje potpisa bit će organizirano u svim gradovima kako bi se vidjelo da su građani za ostanak osporenih himne "Bože pravde" i grba RS-a s "dvoglavnim orlom".



  • Izvor
  • Fena
  • Povezane teme


Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost

NOVOSTI IZ RUBRIKE


Ostale novosti iz rubrike »
BTGport.net - u1
Pružite zaposlenima vrhunsku ishranu uz Ordera - Topli obrok

SLIKA SEDMICE

WEB SHOP
WebMaster

DjEVOJKA DANA