Policija je srušila šatorski logor "okupatora" u Ouklendu
15.11.2011. god.
Policija je srušila šatorski logor učesnika pokreta "Okupiraj Vol strit" u kalifornijskom Ouklendu. Policija je po nalogu vlasti opkolila logor u kojem je bilo nekoliko stotina aktivista. Demonstranti su većinom odlučili da ne čekaju hapšenje i prešli na obližnje ulice. Kada je policija počela čišćenje centra grada u logoru je bilo oko 30 ljudi. Slične operacije su izvedene i u drugim gradovima.