Почетна страница > Новости

Полиција је срушила шаторски логор "окупатора" у Оукленду

15.11.2011. год.

Полиција је срушила шаторски логор учесника покрета "Окупирај Вол стрит" у калифорнијском Оукленду. Полиција је по налогу власти опколила логор у којем је било неколико стотина активиста. Демонстранти су већином одлучили да не чекају хапшење  и прешли на оближње улице. Када је полиција почела чишћење центра града у логору је било око 30 људи. Сличне операције су изведене и у другим градовима. 



  • Извор
  • Голос России/ vostok.rs


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА