Полиција је срушила шаторски логор "окупатора" у Оукленду
15.11.2011. год.
Полиција је срушила шаторски логор учесника покрета "Окупирај Вол стрит" у калифорнијском Оукленду. Полиција је по налогу власти опколила логор у којем је било неколико стотина активиста. Демонстранти су већином одлучили да не чекају хапшење и прешли на оближње улице. Када је полиција почела чишћење центра града у логору је било око 30 људи. Сличне операције су изведене и у другим градовима.