Početna stranica > Novosti
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »
Jedna ali vredna
15.12.2011. god.
„...ali je ovo bio jedan specijalan potez navijača koji me je zaista dirnuo. Imam fotografiju tog transparenta i, kada je uramim, držaću je u kancelariji“, rekao je Milan Mandarić ovim povodom.
Navijači Šefild Venzdeja ćirilicom pokazali oduševljenje Mandarićem D. Nikolić | 12. 12. 2011. - 19:38h | Foto: www.swfc.co.uk
Prvi čovek engleskog trećeligaša Šefild Venzdeja oduševljen je podrškom koju ima od navijača ovog kluba, a naročito njihovim gestom na meču sa Oldamom.
Petu uzastopnu pobedu, i to od 2:0, navijači ovog engleskog kluba propratili su uz veliki transparent „Ovaj grad je naš - hvala Milane", s tim što je reč „hvala" bilo ispisano ćirilicom.

Najveći rival Venzdeja, Šefild Junajted, je na petom mestu treće lige sa četiri boda zaostatka, pa otuda i radost pristalica Mandarićevog kluba zbog „dominacije u gradu".
„Neverovatno je koliko sam dirnut ovim gestom. Fantastično je znati da navijači imaju razumevanja i poštovanja za ono što svi zajedno naporno radimo u Venzdeju. Ovo mi daje energiju i entuzijazam da i dalje dam sve što mogu za naš klub. Ponosan sam i na svoje dane u Portsmutu, imam veliko poštovanje i prema vremenu uloženom u Lester, ali je ovo bio jedan specijalan potez navijača koji me je zaista dirnuo. Imam fotografiju tog transparenta i, kada je uramim, držaću je u kancelariji", rekao je Milan Mandarić ovim povodom.
Šefild Venzdej je drugi na tabeli treće lige, sa pet bodova zaostatka za vodećim Čarltonom. Dva najbolja tima na kraju sezone idu direktno u viši rang takmičenja, Čempionšip, a ekipe od trećeg do šestog mesta idu u doigravanje.
Prvi čovek engleskog trećeligaša Šefild Venzdeja oduševljen je podrškom koju ima od navijača ovog kluba, a naročito njihovim gestom na meču sa Oldamom.
Petu uzastopnu pobedu, i to od 2:0, navijači ovog engleskog kluba propratili su uz veliki transparent „Ovaj grad je naš - hvala Milane", s tim što je reč „hvala" bilo ispisano ćirilicom.

Najveći rival Venzdeja, Šefild Junajted, je na petom mestu treće lige sa četiri boda zaostatka, pa otuda i radost pristalica Mandarićevog kluba zbog „dominacije u gradu".
„Neverovatno je koliko sam dirnut ovim gestom. Fantastično je znati da navijači imaju razumevanja i poštovanja za ono što svi zajedno naporno radimo u Venzdeju. Ovo mi daje energiju i entuzijazam da i dalje dam sve što mogu za naš klub. Ponosan sam i na svoje dane u Portsmutu, imam veliko poštovanje i prema vremenu uloženom u Lester, ali je ovo bio jedan specijalan potez navijača koji me je zaista dirnuo. Imam fotografiju tog transparenta i, kada je uramim, držaću je u kancelariji", rekao je Milan Mandarić ovim povodom.
Šefild Venzdej je drugi na tabeli treće lige, sa pet bodova zaostatka za vodećim Čarltonom. Dva najbolja tima na kraju sezone idu direktno u viši rang takmičenja, Čempionšip, a ekipe od trećeg do šestog mesta idu u doigravanje.
- Izvor
- Blic
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »










