Почетна страница > Новости
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »
Једна али вредна
15.12.2011. год.
„...али је ово био један специјалан потез навијача који ме је заиста дирнуо. Имам фотографију тог транспарента и, када је урамим, држаћу је у канцеларији“, рекао је Милан Мандарић овим поводом.
Навијачи Шефилд Венздеја ћирилицом показали одушевљење Мандарићем Д. Николић | 12. 12. 2011. - 19:38х | Фото: www.swfc.co.uk
Први човек енглеског трећелигаша Шефилд Венздеја одушевљен је подршком коју има од навијача овог клуба, а нарочито њиховим гестом на мечу са Олдамом.
Пету узастопну победу, и то од 2:0, навијачи овог енглеског клуба пропратили су уз велики транспарент „Овај град је наш - хвала Милане", с тим што је реч „хвала" било исписано ћирилицом.

Највећи ривал Венздеја, Шефилд Јунајтед, је на петом месту треће лиге са четири бода заостатка, па отуда и радост присталица Мандарићевог клуба због „доминације у граду".
„Невероватно је колико сам дирнут овим гестом. Фантастично је знати да навијачи имају разумевања и поштовања за оно што сви заједно напорно радимо у Венздеју. Ово ми даје енергију и ентузијазам да и даље дам све што могу за наш клуб. Поносан сам и на своје дане у Портсмуту, имам велико поштовање и према времену уложеном у Лестер, али је ово био један специјалан потез навијача који ме је заиста дирнуо. Имам фотографију тог транспарента и, када је урамим, држаћу је у канцеларији", рекао је Милан Мандарић овим поводом.
Шефилд Венздеј је други на табели треће лиге, са пет бодова заостатка за водећим Чарлтоном. Два најбоља тима на крају сезоне иду директно у виши ранг такмичења, Чемпионшип, а екипе од трећег до шестог места иду у доигравање.
Први човек енглеског трећелигаша Шефилд Венздеја одушевљен је подршком коју има од навијача овог клуба, а нарочито њиховим гестом на мечу са Олдамом.
Пету узастопну победу, и то од 2:0, навијачи овог енглеског клуба пропратили су уз велики транспарент „Овај град је наш - хвала Милане", с тим што је реч „хвала" било исписано ћирилицом.

Највећи ривал Венздеја, Шефилд Јунајтед, је на петом месту треће лиге са четири бода заостатка, па отуда и радост присталица Мандарићевог клуба због „доминације у граду".
„Невероватно је колико сам дирнут овим гестом. Фантастично је знати да навијачи имају разумевања и поштовања за оно што сви заједно напорно радимо у Венздеју. Ово ми даје енергију и ентузијазам да и даље дам све што могу за наш клуб. Поносан сам и на своје дане у Портсмуту, имам велико поштовање и према времену уложеном у Лестер, али је ово био један специјалан потез навијача који ме је заиста дирнуо. Имам фотографију тог транспарента и, када је урамим, држаћу је у канцеларији", рекао је Милан Мандарић овим поводом.
Шефилд Венздеј је други на табели треће лиге, са пет бодова заостатка за водећим Чарлтоном. Два најбоља тима на крају сезоне иду директно у виши ранг такмичења, Чемпионшип, а екипе од трећег до шестог места иду у доигравање.
- Извор
- Блиц
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »










