Почетна страница > Новости
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »
Медведев рачуна на то да ће се сачувати важећи договори о ступању Русије у СТО
15.12.2011. год.
Председник РФ Дмитриј Медведев рачуна на то да ће се сачувати важећи договори о ступању Русије у СТО. На конференцији за новинаре у Бриселу након самита РФ-ЕУ он је рекао да „Русија не би желела да види ништа ново у пакету докумената о придруживању СТО, који ће, како се очекује, бити одобрен у петак“. По речима Медведева нико није толико дуго чекао на ред у СТО – ни државе које су моћније од Русије по економском потенцијалу, ни врло слабе. Председник сматра да у овом кораку Русије има плусева и минуса. Међутим, придруживања СТО ће поспешити развој руске економије и њену кооперацију економијом Европске уније, рекао је Медведев.
- Извор
- Голос России/ vostok.rs
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »









