Početna stranica > Novosti

Peković pita: Imate li neke srpske pjesme?

Peković pita: Imate li neke srpske pjesme?
26.02.2012. god.

 Košarkaš Nikola Peković i njegovi saigrači iz Minesote su se dobro zabavljali uz karaoke i pjesmu boj benda N Sync (u kom je bio Džastin Timberlejk) - "Tearing Up My Heart". 

Neki su se dobro snašli u najizazovnijem dijelu - pjevanju a briljirali su Kevin Lav i Antoni Toliver, dok je Martel Webster pokazao talenat u plesanju.

Popularni Pekmen, koji je ove sezone "eskplodirao" u najjačoj košarkaškoj ligi svijeta, pojavljuje se na kraju snimka i pita da li možda imaju neku pjesmu na srbskom jeziku.





Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost

NOVOSTI IZ RUBRIKE


Ostale novosti iz rubrike »
BTGport.net - u1
Pružite zaposlenima vrhunsku ishranu uz Ordera - Topli obrok

SLIKA SEDMICE

WEB SHOP
WebMaster

DjEVOJKA DANA