Početna stranica > Novosti
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »
Peković pita: Imate li neke srpske pjesme?
26.02.2012. god.
Košarkaš Nikola Peković i njegovi saigrači iz Minesote su se dobro zabavljali uz karaoke i pjesmu boj benda N Sync (u kom je bio Džastin Timberlejk) - "Tearing Up My Heart".
Neki su se dobro snašli u najizazovnijem dijelu - pjevanju a briljirali su Kevin Lav i Antoni Toliver, dok je Martel Webster pokazao talenat u plesanju. Popularni Pekmen, koji je ove sezone "eskplodirao" u najjačoj košarkaškoj ligi svijeta, pojavljuje se na kraju snimka i pita da li možda imaju neku pjesmu na srbskom jeziku.
- Izvor
- IN4S
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »










