Почетна страница > Новости

Пековић пита: Имате ли неке српске пјесме?

Пековић пита: Имате ли неке српске пјесме?
26.02.2012. год.

 Кошаркаш Никола Пековић и његови саиграчи из Минесоте су се добро забављали уз караоке и пјесму бој бенда N Sync (у ком је био Џастин Тимберлејк) - "Tearing Up My Heart". 

Неки су се добро снашли у најизазовнијем дијелу - пјевању а бриљирали су Кевин Лав и Антони Толивер, док је Мартел Вебстер показао таленат у плесању.

Популарни Пекмен, који је ове сезоне "ескплодирао" у најјачој кошаркашкој лиги свијета, појављује се на крају снимка и пита да ли можда имају неку пјесму на србском језику.





Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА