Почетна страница > Новости
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »
Пековић пита: Имате ли неке српске пјесме?
26.02.2012. год.
Кошаркаш Никола Пековић и његови саиграчи из Минесоте су се добро забављали уз караоке и пјесму бој бенда N Sync (у ком је био Џастин Тимберлејк) - "Tearing Up My Heart".
Неки су се добро снашли у најизазовнијем дијелу - пјевању а бриљирали су Кевин Лав и Антони Толивер, док је Мартел Вебстер показао таленат у плесању. Популарни Пекмен, који је ове сезоне "ескплодирао" у најјачој кошаркашкој лиги свијета, појављује се на крају снимка и пита да ли можда имају неку пјесму на србском језику.
- Извор
- ИН4С
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »










