Početna stranica > Novosti

Tender za Beogradski sajam krajem februara

Tender za Beogradski sajam krajem februara
28.01.2008. god.

BEOGRAD, Tender za privatizaciju Beogradskog sajma biće raspisan krajem februara, izjavio je generalni direktor Sajma Anđelko Trpković. “Insistiraće se da budući vlasnik bude neko ko se bavi sajamskom industrijom, zbog značaja Sajma za grad i region.

U proteklih nekoliko godina Sajam je došao na nivo gde je potrebna internacionalna saradnja i razvoj prostora, kako bi za pet godina postao regionalni lider sajamske industrije”, dodao je direktor Sajma.

Zainteresovane kompanije za kupovinu Sajma jesu austrijski Rid egzibišns koji organizuje 460 sajmova godišnje, italijanski Rimini koji godišnje organizuje 31 sajam u oblasti turizma, tehnologije, zabave i razonode, hotelske i prehrambene industrije i francuski Žil elivent, sa sedistem u Lionu koji upravlja sa 25 sajmova u svetu.



  • Izvor
  • Beta
  • Povezane teme


Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost

NOVOSTI IZ RUBRIKE


Ostale novosti iz rubrike »
BTGport.net - u1
Pružite zaposlenima vrhunsku ishranu uz Ordera - Topli obrok

SLIKA SEDMICE

WEB SHOP
WebMaster

DjEVOJKA DANA