Тендер за Београдски сајам крајем фебруара
БЕОГРАД, Тендер за приватизацију Београдског сајма биће расписан крајем фебруара, изјавио је генерални директор Сајма Анђелко Трпковић. “Инсистираће се да будући власник буде неко ко се бави сајамском индустријом, због значаја Сајма за град и регион.
У протеклих неколико година Сајам је дошао на ниво где је потребна интернационална сарадња и развој простора, како би за пет година постао регионални лидер сајамске индустрије”, додао је директор Сајма.
Заинтересоване компаније за куповину Сајма јесу аустријски Рид егзибишнс који организује 460 сајмова годишње, италијански Римини који годишње организује 31 сајам у области туризма, технологије, забаве и разоноде, хотелске и прехрамбене индустрије и француски Жил еливент, са седистем у Лиону који управља са 25 сајмова у свету.
- Извор
- Бета
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »










