Početna stranica > Novosti
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »
ŠUMARI DEŽURAJU NA TETREBICI
27.08.2012. god.
VIŠEGRAD, 27. AVGUSTA /SRNA/ - Šumski požar na brdu Tetrebica kod Višegrada stavljen je pod kontrolu, a šumari i pripadnici Opštinskog štaba civilne zaštite dežuraju na putnoj komunikaciji Bunar – Zaovine kako vatrena stihija ne bi prešla u podnožje Stoca.
"Ovo je veoma važan momenat jer, ako bi požar prešao ovaj pravac, bilo bi ugroženo selo Stolac, a kasnije i sela Veletovo i Bijela", rekao je direktor Šumskog gazdinstva "Panos" Milan Cvijetić.
Vatrena stihija još bjesni na drugoj strani granice, na Tari i Zavinama u Srbiji.
U višegradskom kraju još nije pala kiša.
- Izvor
- vijesti.RS
- / www.vijesti.RS
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »


