Почетна страница > Новости
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »
ШУМАРИ ДЕЖУРАЈУ НА ТЕТРЕБИЦИ
27.08.2012. год.
ВИШЕГРАД, 27. АВГУСТА /СРНА/ - Шумски пожар на брду Тетребица код Вишеграда стављен је под контролу, а шумари и припадници Општинског штаба цивилне заштите дежурају на путној комуникацији Бунар – Заовине како ватрена стихија не би прешла у подножје Стоца.
"Ово је веома важан моменат јер, ако би пожар прешао овај правац, било би угрожено село Столац, а касније и села Велетово и Бијела", рекао је директор Шумског газдинства "Панос" Милан Цвијетић.
Ватрена стихија још бјесни на другој страни границе, на Тари и Завинама у Србији.
У вишеградском крају још није пала киша.
- Извор
- vijesti.RS
- / www.vijesti.RS
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »


