Početna stranica > Novosti
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »
Budžetska sredstva trošiti transparentno
20.09.2008. god.
BANJALUKA, 20. SEPTEMBRA - Nezavisni kandidat za odbornika u Skupštini Grada Banjaluka Đorđe Đurđević smatra da sredstva iz Budžeta Grada treba da se troše transparentno na rješavanje socijalnih problema građana i infrastukturne projekte u svim naseljenim mjestima, bez obzira na političko opredjenje stanovništva.
Đurđević u svojoj pisanoj izjavi navodi da će se zalagati za poštovanje građanskih sloboda zagarantovanih Ustavom i zakonima i međunarodnim konvencijama, odnosno za to da građani prilikom rješavanja egzistencijalnih pitanja ne budu diskriminisani zbog svog političkog uvjerenja.
- Izvor
- SRNA
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »










