Đurđević: Podrška sugrađana
BANJALUKA, 21. SEPTEMBRA - Nezavisni kandidat za odbornika u Skupštini grada Banjaluka Đorđe Đurđević zahvalio se sugrađanima koji su tokom kampanje podržali njegovu odluku da se kandiduje za odbornika na predstojećim izborima i poručio im da će biti "njihov glas" u Gradskoj skupštini.
"Veliki broj sugrađana svih starosnih dobi, a najviše mladih, u razgovoru tokom kampanje izrazili su bezrezervnu podršku mojoj odluci, govoreći mi da imaju povjerenje u mene", naveo je Đurđević u saopštenju za javnost.
On je naglasio da mu sugrađani vjeruju da je njegov motiv da isključivo zastupa njihove interese i na sjednicama Skupštine Grada otvoreno govori o njihovim problemima u cilju rješavanja.
U saopštenju se dodaje da Đurđeviću svakodnevno sugrađani daju podršku telefonskim pozivima i elektronskom poštom.
- Izvor
- SRNA
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »










