Ђурђевић: Подршка суграђана
БАЊАЛУКА, 21. СЕПТЕМБРА - Независни кандидат за одборника у Скупштини града Бањалука Ђорђе Ђурђевић захвалио се суграђанима који су током кампање подржали његову одлуку да се кандидује за одборника на предстојећим изборима и поручио им да ће бити "њихов глас" у Градској скупштини.
"Велики број суграђана свих старосних доби, а највише младих, у разговору током кампање изразили су безрезервну подршку мојој одлуци, говорећи ми да имају повјерење у мене", навео је Ђурђевић у саопштењу за јавност.
Он је нагласио да му суграђани вјерују да је његов мотив да искључиво заступа њихове интересе и на сједницама Скупштине Града отворено говори о њиховим проблемима у циљу рјешавања.
У саопштењу се додаје да Ђурђевићу свакодневно суграђани дају подршку телефонским позивима и електронском поштом.
- Извор
- СРНА
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »










