Početna stranica > Novosti

Čestitke novinarima, menadžmentima i uredništvima medijskih kuća

Čestitke novinarima, menadžmentima i uredništvima medijskih kuća
02.05.2009. god.

BANJALUKA, 2. MAJA - Povodom 3. maja, Međunarodnog dana slobode medija, Studentska organizacija Univerziteta u Banjaluci (SOBL) uputila je čestitke udruženjima novinara, menadžmentima i uredništvima svih medijskih kuća i novinarima.

"Želimo da profesionalno i istinito novinarsko izvještavanje uz najviše etičke principe bude potpuno zaštićeno. Nezavisni i slobodni mediji su jedan od najvažnijih uslova razvoja demokratskog društva", ističe se u čestitki.

SOBL naglašava da se omogućavanjem prava novinara na profesionalan i nezavisan rad, omogućuje pravo svakom čovjeku na istinito informisanje.



  • Izvor
  • SRNA
  • Povezane teme


Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost

NOVOSTI IZ RUBRIKE


Ostale novosti iz rubrike »
BTGport.net - u1
Pružite zaposlenima vrhunsku ishranu uz Ordera - Topli obrok

SLIKA SEDMICE

WEB SHOP
WebMaster

DjEVOJKA DANA