Početna stranica > Novosti
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »
Čestitke novinarima, menadžmentima i uredništvima medijskih kuća
02.05.2009. god.
BANJALUKA, 2. MAJA - Povodom 3. maja, Međunarodnog dana slobode medija, Studentska organizacija Univerziteta u Banjaluci (SOBL) uputila je čestitke udruženjima novinara, menadžmentima i uredništvima svih medijskih kuća i novinarima.
"Želimo da profesionalno i istinito novinarsko izvještavanje uz najviše etičke principe bude potpuno zaštićeno. Nezavisni i slobodni mediji su jedan od najvažnijih uslova razvoja demokratskog društva", ističe se u čestitki.
SOBL naglašava da se omogućavanjem prava novinara na profesionalan i nezavisan rad, omogućuje pravo svakom čovjeku na istinito informisanje.
- Izvor
- SRNA
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »










