Почетна страница > Новости
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »
Честитке новинарима, менаџментима и уредништвима медијских кућа
02.05.2009. год.
БАЊАЛУКА, 2. МАЈА - Поводом 3. маја, Међународног дана слободе медија, Студентска организација Универзитета у Бањалуци (СОБЛ) упутила је честитке удружењима новинара, менаџментима и уредништвима свих медијских кућа и новинарима.
"Желимо да професионално и истинито новинарско извјештавање уз највише етичке принципе буде потпуно заштићено. Независни и слободни медији су један од најважнијих услова развоја демократског друштва", истиче се у честитки.
СОБЛ наглашава да се омогућавањем права новинара на професионалан и независан рад, омогућује право сваком човјеку на истинито информисање.
- Извор
- СРНА
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »










