Početna stranica > Novosti

Školarinu ne treba povećavati

Školarinu ne treba povećavati
03.05.2009. god.

BANJALUKA, 3. MAJA  - Studentska organizacija Univerziteta u Banjaluci (SOBL) smatra da školarina na banjalučkom Univerzitetu ne treba da bude povećana ni u narednoj školskoj godini.

"Školarina na svim javnim univerzitetima mora biti prilagođena životnom standardu i ne smije biti veća od školarine na univerzitetima zemalja u okruženju, kako bi studenti imali interes da studiraju na njima", navodi se u saopštenju.

Iz SOBL-a najavljuju da će ukoliko dođe do ispunjenja zahtjeva studenata u Hrvatskoj, odnosno ukoliko visoko obrazovanje postane besplatno, biti realno očekivati slične zahtjeve i studenta Univerziteta u Banjaluci, navodi se u saopštenj
u.



  • Izvor
  • SRNA
  • Povezane teme


Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost

NOVOSTI IZ RUBRIKE


Ostale novosti iz rubrike »
BTGport.net - u1
Pružite zaposlenima vrhunsku ishranu uz Ordera - Topli obrok

SLIKA SEDMICE

WEB SHOP
WebMaster

DjEVOJKA DANA