Početna stranica > Novosti
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »
Školarinu ne treba povećavati
03.05.2009. god.
BANJALUKA, 3. MAJA - Studentska organizacija Univerziteta u Banjaluci (SOBL) smatra da školarina na banjalučkom Univerzitetu ne treba da bude povećana ni u narednoj školskoj godini.
"Školarina na svim javnim univerzitetima mora biti prilagođena životnom standardu i ne smije biti veća od školarine na univerzitetima zemalja u okruženju, kako bi studenti imali interes da studiraju na njima", navodi se u saopštenju.
Iz SOBL-a najavljuju da će ukoliko dođe do ispunjenja zahtjeva studenata u Hrvatskoj, odnosno ukoliko visoko obrazovanje postane besplatno, biti realno očekivati slične zahtjeve i studenta Univerziteta u Banjaluci, navodi se u saopštenju.
- Izvor
- SRNA
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »










