Почетна страница > Новости

Школарину не треба повећавати

Школарину не треба повећавати
03.05.2009. год.

БАЊАЛУКА, 3. МАЈА  - Студентска организација Универзитета у Бањалуци (СОБЛ) сматра да школарина на бањалучком Универзитету не треба да буде повећана ни у наредној школској години.

"Школарина на свим јавним универзитетима мора бити прилагођена животном стандарду и не смије бити већа од школарине на универзитетима земаља у окружењу, како би студенти имали интерес да студирају на њима", наводи се у саопштењу.

Из СОБЛ-а најављују да ће уколико дође до испуњења захтјева студената у Хрватској, односно уколико високо образовање постане бесплатно, бити реално очекивати сличне захтјеве и студента Универзитета у Бањалуци, наводи се у саопштењ
у.



  • Извор
  • СРНА
  • Повезане теме


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА