Da li je nas spasao NLO iznad Sibiru?
Dr juri Labin, predsjednik Fondacija za proučavanje svemirskog fenomena Tunguska, tvrdi kako se svemirska letjelica žrtvovali da golemi meteor ne bi uništio Zemlju 30. juni 1908. godine.
Asteroida je ipak pogodio Sibiru, ali puno slabije. Opustošio je područje od dve hiljade kvadratnih milja udarom od 15 megatona. Svjedok je prijavio jako svijetlo i strašni udar. Ali, na sreću, područje nije bilo naseljeno pa niko nije stradao. Većina naučnika veruje da je eksploziju uzrokovao meteor koji je eksplodirala nekoliko kilometara iznad Zemlje.
Našli su kvarcni ploču na opustošenom području. Labin misli da je ostatak iz svemirske letjelice koja se namerno zaletila u meteor.
- Mi nemamo takvu tehnologiju koja bi štampao ovakve simbole na kristal. A, našli smo i ferrum silikat koji se ne može proizvesti svagdje, osim u svemiru - rekao je.
- Izvor
- Pinkom
Komentara (1) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »










