Да ли је нас спасао НЛО изнад Сибиру?
Др јури Лабин, предсједник Фондација за проучавање свемирског феномена Тунгуска, тврди како се свемирска летјелица жртвовали да големи метеор не би уништио Земљу 30. јуни 1908. године.
Астероида је ипак погодио Сибиру, али пуно слабије. Опустошио је подручје од две хиљаде квадратних миља ударом од 15 мегатона. Свједок је пријавио јако свијетло и страшни удар. Али, на срећу, подручје није било насељено па нико није страдао. Већина научника верује да је експлозију узроковао метеор који је експлодирала неколико километара изнад Земље.
Нашли су кварцни плочу на опустошеном подручју. Лабин мисли да је остатак из свемирске летјелице која се намерно залетила у метеор.
- Ми немамо такву технологију која би штампао овакве симболе на кристал. А, нашли смо и феррум силикат који се не може произвести свагдје, осим у свемиру - рекао је.
- Извор
- Пинком
Коментара (1) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »










