Почетна страница > Новости

Да ли је нас спасао НЛО изнад Сибиру?

Да ли је нас спасао НЛО изнад Сибиру?
29.05.2009. год.

Др јури Лабин, предсједник Фондација за проучавање свемирског феномена Тунгуска, тврди како се свемирска летјелица жртвовали да големи метеор не би уништио Земљу 30. јуни 1908. године.

  Астероида је ипак погодио Сибиру, али пуно слабије. Опустошио је подручје од две хиљаде квадратних миља ударом од 15 мегатона. Свједок је пријавио јако свијетло и страшни удар. Али, на срећу, подручје није било насељено па нико није страдао. Већина научника верује да је експлозију узроковао метеор који је експлодирала неколико километара изнад Земље.

Нашли су кварцни плочу на опустошеном подручју. Лабин мисли да је остатак из свемирске летјелице која се намерно залетила у метеор.

 - Ми немамо такву технологију која би штампао овакве симболе на кристал. А, нашли смо и феррум силикат који се не може произвести свагдје, осим у свемиру - рекао је.



  • Извор
  • Пинком
  • Повезане теме


Коментара (1) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА