Početna stranica > Novosti

U Banjluci otvoren finalni turnir

12.05.2007. god.

BANJALUKA, 12. MAJA - Predsjedavajući Predsjedništva BiH Nebojša Radmanović danas je u Banjaluci, na svečanom otvaranju finalnog muškog turnira Kupa BiH u rukometu, poželio sportistima da nastave da osvajaju medalje na domaćim i internacionalnim takmičenjima, pronoseći sportsku tradiciju ovog područja.

Otvarajući ovaj turnir u Banjaluci, Radmanović je sportistima poručio da bi trebalo da njeguju plemeniti sportski duh, a publici u dvorani "Borik" poželio dobar sportski užitak.

Nakon ceremonije otvaranja, počeo je i prvi polufinalni duel između rukometaša "Sloge" iz Doboja i "Borca" iz Banjaluke.

Za večeras je planirana i druga polufinala utakmica, dok je finalni susreti na programu sutra.



  • Izvor
  • AGENCIJE
  • Povezane teme


Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost

NOVOSTI IZ RUBRIKE


Ostale novosti iz rubrike »
BTGport.net - u1
Pružite zaposlenima vrhunsku ishranu uz Ordera - Topli obrok

SLIKA SEDMICE

WEB SHOP
WebMaster

DjEVOJKA DANA