Почетна страница > Новости

У Бањлуци отворен финални турнир

12.05.2007. год.

БАЊАЛУКА, 12. МАЈА - Предсједавајући Предсједништва БиХ Небојша Радмановић данас је у Бањалуци, на свечаном отварању финалног мушког турнира Купа БиХ у рукомету, пожелио спортистима да наставе да освајају медаље на домаћим и интернационалним такмичењима, проносећи спортску традицију овог подручја.

Отварајући овај турнир у Бањалуци, Радмановић је спортистима поручио да би требало да његују племенити спортски дух, а публици у дворани "Борик" пожелио добар спортски ужитак.

Након церемоније отварања, почео је и први полуфинални дуел између рукометаша "Слоге" из Добоја и "Борца" из Бањалуке.

За вечерас је планирана и друга полуфинала утакмица, док је финални сусрети на програму сутра.



  • Извор
  • АГЕНЦИЈЕ
  • Повезане теме


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА