Почетна страница > Новости
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »
У Бањлуци отворен финални турнир
12.05.2007. год.
БАЊАЛУКА, 12. МАЈА - Предсједавајући Предсједништва БиХ Небојша Радмановић данас је у Бањалуци, на свечаном отварању финалног мушког турнира Купа БиХ у рукомету, пожелио спортистима да наставе да освајају медаље на домаћим и интернационалним такмичењима, проносећи спортску традицију овог подручја.
Отварајући овај турнир у Бањалуци, Радмановић је спортистима поручио да би требало да његују племенити спортски дух, а публици у дворани "Борик" пожелио добар спортски ужитак.
Након церемоније отварања, почео је и први полуфинални дуел између рукометаша "Слоге" из Добоја и "Борца" из Бањалуке.
За вечерас је планирана и друга полуфинала утакмица, док је финални сусрети на програму сутра.
- Извор
- АГЕНЦИЈЕ
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »









