Početna stranica > Novosti

Rezervisti u Kuršumliji izbačeni iz zgrade opštine

Rezervisti u Kuršumliji izbačeni iz zgrade opštine
21.09.2007. god.

KURSSUMLIJA, 21. septembra 2007. () - Pedesetak policajaca izbacilo je rano jutros iz zgrade Skupštine opštine Kuršumlija štrajkače koji danima protestuju zbog neisplaćenih dnevnica za učešće u ratu 1999. godine.

Slavko Ilić iz štrajkačkog odbora rekao je Beti da je policija upala u zgradu opštine jutros oko sedam sati tako što je probila "kordon" koji su joj štrajkači postavili na ulazu u zgradu i potom izbacila stotinak ljudi van.

Vlada Srbije odlučila je juče da obrazuje radnu grupu koja će razmotriti osnovanost zahteva bivših ratnih veterana za isplatu dnevnica iz 1999. godine.



  • Izvor
  • Beta
  • Povezane teme


Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost

NOVOSTI IZ RUBRIKE


Ostale novosti iz rubrike »
BTGport.net - u1
Pružite zaposlenima vrhunsku ishranu uz Ordera - Topli obrok

SLIKA SEDMICE

WEB SHOP
WebMaster

DjEVOJKA DANA