Početna stranica > Novosti
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »
Rezervisti u Kuršumliji izbačeni iz zgrade opštine
21.09.2007. god.
KURSSUMLIJA, 21. septembra 2007. () - Pedesetak policajaca izbacilo je rano jutros iz zgrade Skupštine opštine Kuršumlija štrajkače koji danima protestuju zbog neisplaćenih dnevnica za učešće u ratu 1999. godine.
Slavko Ilić iz štrajkačkog odbora rekao je Beti da je policija upala u zgradu opštine jutros oko sedam sati tako što je probila "kordon" koji su joj štrajkači postavili na ulazu u zgradu i potom izbacila stotinak ljudi van.
Vlada Srbije odlučila je juče da obrazuje radnu grupu koja će razmotriti osnovanost zahteva bivših ratnih veterana za isplatu dnevnica iz 1999. godine.
- Izvor
- Beta
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »










