Почетна страница > Новости
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »
Резервисти у Куршумлији избачени из зграде општине
21.09.2007. год.
КУРССУМЛИЈА, 21. септембра 2007. () - Педесетак полицајаца избацило је рано јутрос из зграде Скупштине општине Куршумлија штрајкаче који данима протестују због неисплаћених дневница за учешће у рату 1999. године.
Славко Илић из штрајкачког одбора рекао је Бети да је полиција упала у зграду општине јутрос око седам сати тако што је пробила "кордон" који су јој штрајкачи поставили на улазу у зграду и потом избацила стотинак људи ван.
Влада Србије одлучила је јуче да образује радну групу која ће размотрити основаност захтева бивших ратних ветерана за исплату дневница из 1999. године.
- Извор
- Бета
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Остале новости из рубрике »










