Почетна страница > Новости

Резервисти у Куршумлији избачени из зграде општине

Резервисти у Куршумлији избачени из зграде општине
21.09.2007. год.

КУРССУМЛИЈА, 21. септембра 2007. () - Педесетак полицајаца избацило је рано јутрос из зграде Скупштине општине Куршумлија штрајкаче који данима протестују због неисплаћених дневница за учешће у рату 1999. године.

Славко Илић из штрајкачког одбора рекао је Бети да је полиција упала у зграду општине јутрос око седам сати тако што је пробила "кордон" који су јој штрајкачи поставили на улазу у зграду и потом избацила стотинак људи ван.

Влада Србије одлучила је јуче да образује радну групу која ће размотрити основаност захтева бивших ратних ветерана за исплату дневница из 1999. године.



  • Извор
  • Бета
  • Повезане теме


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА