Početna stranica > Novosti
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »
Šon Koneri: Doživeću nezavisnu Škotsku
27.02.2008. god.
Poznati škotski glumac Šon Koneri, koji je slavu stekao igrajući tajnog agenta Džemsa Bonda, uveren je da će doživeti da njegova rodna zemlja dobije nezavisnost od Velike Britanije. Koneri, koji ima 77 godina i živi na Bahamima, potvrdio je da je Škotska „na pragu nezavisnosti”. On je pohvalio rad sadašnjeg premijera Škotske, Aleksa Selmonda, rekavši da je on „najbolji vođa koga je ikada ta zemlja imala”, piše danas list „Skotiš sandej ekspres”.
- Izvor
- Tanjug
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »










