Početna stranica > Novosti
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »
Nastavljen protest Srba u Kosovskoj Mitrovici
27.02.2008. god.
Radnici Okružnog i Opštinskog suda i danas su protestovali ispred tih institucija u severnom delu Kosovske Mitrovice, tražeći da se vrate na posao i da ta dva suda pređu u nadležnost Ministarstva pravde Srbije.
Bivši radnici u pravosuđu koji od avgusta 1999. godine ne dolaze na posao, nosili su državne zastave i transparente.
Protest je protekao mirno i bez incidenata, a okružni i opštinski sud obezbeđivali su pripadnici UNMIK policije, Kosovske policijske službe i Kfora.
- Izvor
- RTS
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »










