Nikolić: UN da osudi nasilje nad Srbima
Zamenik predsednika Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić najoštrije je osudio današnje ponašanje UNMIK-a i Kfora u severnom delu Kosovske Mitrovice.
'Zahtevam hitno reagovanje i izlazak u javnost predsednika Vlade i predsednika republike.
Srbija mora da zna šta dalje. Tražim od UN da osude ponašanje NATO na Kosovu i Metohiji, da se sve vrati pod potpunu kontrolu. Događaji na Kosovu i Metohiji izmiču kontroli, u njima već počinju da stadaju nevini i nedužni ljudi.
Građanima Srbije poručujem, da ako SRS može na bilo koji način da pomogne režimu, da je SRS tu, nije suprotstavljena interesima Srbije. Pozivam ih na mir koliko je to moguće, dok Srbija ne donese pravu odluku i dok Srbija ne odluči kako će braniti Kosovo i Metohiju, svoj suverenitet i teritorijalni integritet', poručio je Nikolić.
- Izvor
- www.rts.co.yu
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Ostale novosti iz rubrike »










