Početna stranica > Novosti

Bajden:Sve bi Srbe trebalo staviti u konclogore nacističkog tipa

Bajden:Sve bi Srbe trebalo staviti u konclogore nacističkog tipa
20.05.2009. god.
Srbi su nepismeni, degenerici, silovatelji, ubice beba, kasapini i agresori”. DŽ. Bajden, 01.08. 1993. na CNN-u

“Krajnosti srpske bestijalnosti… silovanje Bosne i mahniti srpski fašizam iza njega… srpski varvarizmi”

DŽ. Bajden, govor u američkom Senatu, 03.08.1993.

“Mi se suočavamo ne sa varvarskim ratom, već sa prostačkim glasnim činom srpskog ekspanzionizma i agresije… Ovo je fašističko razbojništvo u maršu”

DŽ. Bajden, “National Public Radio” Washington, 15.05.1993.

“SAD moraju da predvode Zapad u odlučujućem odgovoru na srpsku agresiju, počinjući sa vazdušnim napadima po srpskoj artiljeriji”

DŽ. Bajden, nedeljnik “Times”, 03.05.1993.

“Ja mislim da ste vi ratni kriminalac i ja ću učiniti sve što je u mojoj moći da vas vidim da vam se kao takvom sudi”

DŽ. Bajden, saopštenje Slobodanu Miloševiću koje je citirano mnogo kasnije na TV mreži “NBC” u emisiji “Sretnite se sa štampom”

“Kada ne biste znali kakva je bila njena prošlost rekli biste - kakva divna bakica sa klasom”

DŽ. Bajden, posle sastanka sa Biljanom Plavšić, krajem avgusta 1997.



  • Povezane teme


Komentara (3) Ostavite Vaš komentar Objavite novost

NOVOSTI IZ RUBRIKE


Ostale novosti iz rubrike »
BTGport.net - u1
Pružite zaposlenima vrhunsku ishranu uz Ordera - Topli obrok

SLIKA SEDMICE

WEB SHOP
WebMaster

DjEVOJKA DANA