Почетна страница > Новости

Бајден:Све би Србе требало ставити у концлогоре нацистичког типа

Бајден:Све би Србе требало ставити у концлогоре нацистичког типа
20.05.2009. год.
Срби су неписмени, дегенерици, силоватељи, убице беба, касапини и агресори”. Џ. Бајден, 01.08. 1993. на CNN-у

“Крајности српске бестијалности… силовање Босне и махнити српски фашизам иза њега… српски варваризми”

Џ. Бајден, говор у америчком Сенату, 03.08.1993.

“Ми се суочавамо не са варварским ратом, већ са простачким гласним чином српског експанзионизма и агресије… Ово је фашистичко разбојништво у маршу”

Џ. Бајден, “National Public Radio” Washington, 15.05.1993.

“САД морају да предводе Запад у одлучујућем одговору на српску агресију, почињући са ваздушним нападима по српској артиљерији”

Џ. Бајден, недељник “Тimes”, 03.05.1993.

“Ја мислим да сте ви ратни криминалац и ја ћу учинити све што је у мојој моћи да вас видим да вам се као таквом суди”

Џ. Бајден, саопштење Слободану Милошевићу које је цитирано много касније на ТВ мрежи “NBC” у емисији “Сретните се са штампом”

“Када не бисте знали каква је била њена прошлост рекли бисте - каква дивна бакица са класом”

Џ. Бајден, после састанка са Биљаном Плавшић, крајем августа 1997.



  • Повезане теме


Коментара (3) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ


Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА