„Buba“ od četiri decenije
GOLUBAC - Zbog emotivnog odnosa prema folksvagenu starom 37 godina, koji je prešao samo 120.000 kilometara, Milivoja Bogića iz Golupca prijatelji porede sa intelektualcem koga je u poznatoj TV seriji „Majstorska radionica“ svojevremeno igrao Stevo Žigon.
Uprkos što uskoro navršava četiri decenije, Milivojeva „buba“ je kao nova. - Nikad me do sad nije izdao. Auto je zaista kao nov, ali ja o njemu brinem kao da je ljudsko biće. Nikada ga nisam vozio po snegu, ili po ulicama koje se zimi posipaju solju. Takođe, nikad nisam natovario više nego što je propisano, niti sam mu sipao nekvalitetno gorivo i ulje. Za sve ovo vreme promenio sam samo dva migavca, koje mi je polomio neko na parkingu. Promenio sam i par guma. Ovo je najbolji auto za naše prilike, mali je potrošač, i ne bih ga menjao ni za šta na svetu - kaže Milivoje Bogić, koga su dosad saleteli mnogi kupci.
Milivoje i njegova porodica krstariće našim putevima sve dok njihov ljubimac može da ih vozi, a kad ode u zasluženu penziju, dobiće počasno mesto u porodičnom muzeju.
- Izvor
- glas-javnosti.co.yu
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Ostale novosti iz rubrike »











