Rumunski investicioni fond nastaviće da ulaže u Srbiji
KRUŠEVAC, 30. septembra 2007. - Rumunski investicioni fond Tender grupa, koji je odnedavno vehinski vlasnik kruševačke fabrike lekova FAM farm, nastaviće da ulaže u Srbiji, najavio je menadžer grupe za investicije u Srbiji Ionel Tanase.
"Odlučili smo da dođemo u Srbiju jer je perspektivno tržište koje će se razvijati, ne samo u trgovini već i u oblasti proizvodnje koja će biti konkurentna u regionu" rekao je on agenciji Beta.
Tanase je naveo da je Tender grupa do sada imala četiri velike investicije u Srbiji, ali da najveće ulaganje planiraju u FAM farm gde ozbiljno razmatraju izgradnju nove fabrike lekova.
- Izvor
- Beta
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Ostale novosti iz rubrike »











