Румунски инвестициони фонд наставиће да улаже у Србији
КРУШЕВАЦ, 30. септембра 2007. - Румунски инвестициони фонд Тендер група, који је однедавно вехински власник крушевачке фабрике лекова ФАМ фарм, наставиће да улаже у Србији, најавио је менаџер групе за инвестиције у Србији Ионел Танасе.
"Одлучили смо да дођемо у Србију јер је перспективно тржиште које ће се развијати, не само у трговини већ и у области производње која ће бити конкурентна у региону" рекао је он агенцији Бета.
Танасе је навео да је Тендер група до сада имала четири велике инвестиције у Србији, али да највеће улагање планирају у ФАМ фарм где озбиљно разматрају изградњу нове фабрике лекова.
- Извор
- Бета
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Остале новости из рубрике »











