Početna stranica > Novosti

“Dženeral elektrik” zainteresovan da investira u RS

“Dženeral elektrik” zainteresovan da investira u RS
15.11.2007. god.

BANJALUKA, Predsjednik Vlade Republike Srpske (RS) Milorad Dodik razgovarao je danas sa predsjednikom i glavnim menadžerom američke kompanije “Dženeral elektrik” /General Electric/ Nanijem Bekalijem o mogućnostima saradanje na modernizaciji i rekonstrukciji željezničkog saobraćaja u Srpskoj, kao i o saradnji u oblastima energetike, vodosnabdijevanja i avio-saobraćaja.

U saopštenju iz Biroa Vlade RS za odnose sa javnošću navodi se da su predstavnici “Dženeral elektrika” izrazili zainteresovanost da investiraju u RS i da, zajedno sa Vladom Srpske, rade na razvijanju strateških i infrastrukturnih sektora.

Premijer Dodika razgovarao je sa predstavnicima američke kompanije u Bukureštu, gdje se održava godišnja ceremonija “Dženeral elektrika” za region Balkana.



  • Izvor
  • Kapital
  • Povezane teme


Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost

NOVOSTI IZ RUBRIKE

Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...



Ostale novosti iz rubrike »
BTGport.net - u1
Pružite zaposlenima vrhunsku ishranu uz Ordera - Topli obrok

SLIKA SEDMICE

WEB SHOP
WebMaster

DjEVOJKA DANA