Почетна страница > Новости

“Џенерал електрик” заинтересован да инвестира у РС

“Џенерал електрик” заинтересован да инвестира у РС
15.11.2007. год.

БАЊАЛУКА, Предсједник Владе Републике Српске (РС) Милорад Додик разговарао је данас са предсједником и главним менаџером америчке компаније “Џенерал електрик” /General Electric/ Нанијем Бекалијем о могућностима сарадање на модернизацији и реконструкцији жељезничког саобраћаја у Српској, као и о сарадњи у областима енергетике, водоснабдијевања и авио-саобраћаја.

У саопштењу из Бироа Владе РС за односе са јавношћу наводи се да су представници “Џенерал електрика” изразили заинтересованост да инвестирају у РС и да, заједно са Владом Српске, раде на развијању стратешких и инфраструктурних сектора.

Премијер Додика разговарао је са представницима америчке компаније у Букурешту, гдје се одржава годишња церемонија “Џенерал електрика” за регион Балкана.



  • Извор
  • Капитал
  • Повезане теме


Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост

НОВОСТИ ИЗ РУБРИКЕ

Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...



Остале новости из рубрике »
BTGport.net - у1
Пружите запосленима врхунску исхрану уз Ордера - Топли оброк

СЛИКА СЕДМИЦЕ

WEB SHOP
WebMaster

ДјЕВОЈКА ДАНА