SDS :Dodik obmanuo javnost
Stanje u Šamcu nije ružičasto, kako ga vlast predstavlja, nego je katastrofalno kao i u cijeloj RS za što je odgovorna vlast SNSD-a, saopšteno je iz SDS.
Navodeći da je budžet u deficitu u visini od 1,5 miliona KM, SDS saopštava da je više od dvije hiljade radnika ostalo bez posla u posljednje četiri godine vladavine SNSD-a u toj opštini.
"Zbog toga zahtijevamo da nadležni organi što prije utvrde kuda su otišla ta milionska sredstva kada je opština Šamac posljednjih godina samo nazadovala.
Da Šamac nije uznapredovao govori i podatak da je budžet opštine u 2008-oj iznosio 7,1 milion , a prošle godine je bio 5,3 miliona KM",kaže se u saopštenju i dodaje da je trenutna zaduženost opštine 6,8 miliona KM, bez kamata.
SDS se na kraju saopštenja pita da li je to napredak u Šamcu i gdje su otišla milionska sredstva koja su bila na raspolaganju vlasti SNSD-a u toj opštini.
- Izvor
- vijesti.RS
- / www.vijesti.RS
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Ostale novosti iz rubrike »



