СДС :Додик обмануо јавност
Стање у Шамцу није ружичасто, како га власт представља, него је катастрофално као и у цијелој РС за што је одговорна власт СНСД-а, саопштено је из СДС.
Наводећи да је буџет у дефициту у висини од 1,5 милиона КМ, СДС саопштава да је више од двије хиљаде радника остало без посла у посљедње четири године владавине СНСД-а у тој општини.
"Због тога захтијевамо да надлежни органи што прије утврде куда су отишла та милионска средства када је општина Шамац посљедњих година само назадовала.
Да Шамац није узнапредовао говори и податак да је буџет општине у 2008-ој износио 7,1 милион , а прошле године је био 5,3 милиона КМ",каже се у саопштењу и додаје да је тренутна задуженост општине 6,8 милиона КМ, без камата.
СДС се на крају саопштења пита да ли је то напредак у Шамцу и гдје су отишла милионска средства која су била на располагању власти СНСД-а у тој општини.
- Извор
- vijesti.RS
- / www.vijesti.RS
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Остале новости из рубрике »



