Popio litru votke u inat aerodromskom obezbeđenju
Jedan 64-godišnji Nemac umalo nije umro od trovanja alkoholom pošto je na aerodromu popio litru votke na iskap umesto da flašu preda obezbeđenju u skladu sa novim pravilima, saopštila je danas nemačka policija.
Incident se dogodio juče na aerodromu u Nirnbergu gde je "instant pijanac" presedao u drugi avion na putu za Drezden, po povratku sa odmora u Egiptu. Prema novim pravilima na nemačkim aerodromima, putnicima je zabranjeno da unose veće količine alkohola u avion. Prilikom kontrole, obezbeđenje je tražilo da baci flašu votke ili, da u suprotnom, plati čekiranje ručnog prtljaga.
Zainativši se, on je otvorio flašu na licu mesta i ispio je do dna. Posle toga nije mogao više da se drži na nogama i gotovo se osnesvestio. Lekar koji je pozvan u pomoć ustanovio je da postoji opasnost od trovanja alkoholom i ljubitelj votke je hitno prenet u najbližu bolnicu gde će biti zadržan nekoliko dana.
- Izvor
- Glas javnosti
Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Ostale novosti iz rubrike »











