Попио литру вотке у инат аеродромском обезбеђењу
Један 64-годишњи Немац умало није умро од тровања алкохолом пошто је на аеродрому попио литру вотке на искап уместо да флашу преда обезбеђењу у складу са новим правилима, саопштила је данас немачка полиција.
Инцидент се догодио јуче на аеродрому у Нирнбергу где је "инстант пијанац" преседао у други авион на путу за Дрезден, по повратку са одмора у Египту. Према новим правилима на немачким аеродромима, путницима је забрањено да уносе веће количине алкохола у авион. Приликом контроле, обезбеђење је тражило да баци флашу вотке или, да у супротном, плати чекирање ручног пртљага.
Заинативши се, он је отворио флашу на лицу места и испио је до дна. После тога није могао више да се држи на ногама и готово се оснесвестио. Лекар који је позван у помоћ установио је да постоји опасност од тровања алкохолом и љубитељ вотке је хитно пренет у најближу болницу где ће бити задржан неколико дана.
- Извор
- Глас јавности
Коментара (0) Оставите Ваш коментар Објавите новост
Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...
Остале новости из рубрике »











