Početna stranica > Novosti

Iz manastira odnete dragocenosti i novac

Iz manastira odnete dragocenosti i novac
24.12.2007. god.

Nepoznata lica provalila su u crkvu i konak manastira Dobrićevo, na obali Bilećkog jezera, oko 12 kilometara od Bileće prema Trebinju, i odnela novac i dragocenosti, potvrdio je danas Centar javne bezbednosti Trebinje.

Pljačka se dogodila juče u periodu od 10.30 i 17.30 časova kada u manastiru nije bilo nikoga. Za sada nepoznati provalnici odneli su predmete od zlata i srebra neprocenjive vrednosti, a nije još saopšteno ni o kom iznosu novca je reč, što će se znati tek nakon detaljnog proveravanja i ispitivanja.

Policija je još u manastiru, a više detalja nije mogao da saopšti ni iguman manastira Simeon Biberdžić, jer se nastavlja rad na rasvetljavanju te nesvakidašnje teške krađe.



  • Izvor
  • Blic
  • Povezane teme


Komentara (0) Ostavite Vaš komentar Objavite novost

NOVOSTI IZ RUBRIKE

Da li su rijaliti programi novi "standard" u medijima kod nas i u svetu? Svedoci smo da programi kao što je "Keeping up with Kardashians" imaju stotine miliona gledalaca...



Ostale novosti iz rubrike »
BTGport.net - u1
Pružite zaposlenima vrhunsku ishranu uz Ordera - Topli obrok

SLIKA SEDMICE

WEB SHOP
WebMaster

DjEVOJKA DANA